GENEO

Vislabākā logu profilu sistēma ar iebūves dziļumu 86mm

Krāsu variācijas

Novietojiet peles kursoru uz lauciņu, lai apskatītu krāsu

Partneris
Rehau
piedāvā klientiem inovatīvu dizainu un bezkompromisa kvalitāti
Produktu informācija

GENEO profiliem jūs sasniegstiet augstākos energoefektivitātes rādītājus, kā arī tiks radīta patīkama atmosfēra, pēc kuras Jūs vienmēr esat ilgojušies.

RAU-FIPRO, inovatīvās receptūras materiāls no REHAU, ir īpaši izturīgs un rūpējas par augstu stabilitāti, kā arī piešķir profilam statiskās īpašības, kuras līdz šim bija iespējamas tikai ar tērauda armējumu.

RAU-FIPRO analoga tehnoloģija jau izmantota lidmašīnu būvē un formulā 1, tagad kompozītie materiāli no stikla šķiedras tiek izmantoti arī logu ražošanā.

 

Ipašības

RAU-FIPRO – Inovatīvs, augstvērtīgs izejmateriāls

1. Vienreizēja formas noturība
RAU-FIPRO – ir Hightech plašākajā nozīmē. Augsta stabilitāte pret vērpi nosprauž jaunu atskaites punktu logu profilu sistēmām. Ar RAU-FIPRO papildus armēšanas profili no metāla nav vajadzīgi. Pie tam stiprības rādītāji laikā nemainās.

2. Vienreizēja inovācija
RAU-FIPRO ir vairāk kā 50-gadīgas REHAU pieredzes un inovatīvu meklējumu auglis. Nozarē līdz ar to tiek ieviests jauna līmeņa materiāls ar pārliecinošām īpašībām, kādas nodrošina kompozītu materiāli, kas armēti ar šķiedrām. Izmeklēta receptūra un ražošanas tehnoloģija nodrošina lieliskas mehāniskās īpašības. Pēc lidmašīnām un 1. formulas šķiedru kompozītu materiālu pielietojums ir nonācis līdz logu profilu nozarei.

3. Augstākā kvalitāte
Labākie izejmateriāli un augstākās tehnoloģijas pārstādē nodrošina lielisku kvalitāti un ilgmūžību profiliem no RAU-FIPRO. Arī prasības ir augstas. Lieliskā, gludā virsma nodrošina profilu vieglu kopšanu.

 

Detaļas


GENEO – Efektīva logu sistēma

1. Nākotnes redzējums
GENEO – vīzija par logu profilu bez armējuma ir kļuvusi par realitāti. Līdz perfektumam izstrādātā ģeometrija kopā ar augstvērtīgo RAU-FIPRO nodrošina nepārspējamas priekšrocības ražošanā. Pastiprinātās skrūvju vietas ar papildus šķērssienām IVS (Integriertes Verstärkungssystem) nodrošina lielisku stabilitāti. Pārbaudes apliecina pretuzlaušanas klasi 2 pat bez metāla armējuma.

2. Nepārspējama siltuma izolācija
Mērījumi apliecina izolācijas vērtību sasniegšanu līdz pat UF, BW = 0,8 W/m² K ar to GENEO ir labākā siltuma izolācija savā kategorijā. Un tas pie šauriem profilu augstumiem tikai 115 mm. Pielietojot atbilstošus stiklus, logus no GENEO profiliem var lietot arī pasīvo māju standartam.

3. Ģeniāli ekonomisks
GENEO nodrošina racionālu noliktavas krājumu daudzumu. Viegli manipulējami profili un logi. (Līdz pat 40% vieglāki kā parastie.) Neatkarīgi no tērauda cenām. Jauna blīvējumu sistēma ekonomiska ražošanā, metināšana iespējama bez blīvējumu paliktņiem. Dziļa falce pieļauj arī biezu stiklojumu līdz pat 66 mm.

 

Tehniskie dati
Iebūves dziļums: 86mm/ ar vidus blīvējumu
Kameru skaits: 6 kameras
Siltuma caurlaidības koeficients: UF, BW = līdz 0.85 W/m²K
Enerģijas ietaupījums: līdz pat 76% (salīdzināts ar vecu koka/plastmasas logu ar UW, BW = 2.7 W/m²K)
Materiāls: Šķiedru kompozītmateriāls RAU-FIPRO, ar ekstrudētu blīvējumu. Virsma no RAU-PVC īpaši kvalitātīvam spīdumam
Skaņas izolācija: līdz SSK 5 bez tērauda armējuma, Rw,P = 47 dB ar stiklojumu Rw = 50 dB
Drošība pret ielaušanos: klase 3 līdz pat klase 2 bez tērauda armējuma
Gaisa caurlaidība: klase 4 (EN 12207)
Lietus ūdens necaurlaidība: klase 9A (EN 12208)